Płatności

 

Płatność przy odbiorze

Za zamówienie płacisz bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera bądź w paczkomacie. Upewnij się, że adres jest prawidłowy i posiada kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Sprawdź również czy podany przez Ciebie kontaktowy numer telefonu jest poprawny, ponieważ w dniu dostawy kurier może się z Tobą kontaktować.

 

 

Tradycyjny przelew bankowy

Jeśli wybierzesz tę formę płatności, po złożeniu zamówienia zostanie do Ciebie wysłany e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz wszystkimi niezbędnymi informacjami potrzebnymi do wykonania przelewu. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia, co pomoże nam w szybkim zidentyfikowaniu Twojej płatności i zarejestrowaniu jej w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wysyłamy przesyłkę na podanym przez Ciebie adres.

 

 

Płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Po wybraniu tej formy płatności podczas składania zamówienia należy wybrać z listy swój bank. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie wystarczy się zalogować i potwierdzić płatność. Wszystkie dane związane z przelewem będą podane z góry przez system i nie należy ich zmieniać! Każda zmiana może bowiem spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu wpłaty co również skutkuje opóźnieniem w przyjęciu zamówienia do realizacji. Połączenie z serwisu Przelewy24 jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne, nie ma więc obaw o bezpieczeństwo transakcji.

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl